267096_238822589475483_7188744_o

…sen o létajících strojích, sen středozemce o moři, trošku bizarní postavy na speciálních hybostrojích rozehrávají řadu drobných příběhů o mezilidských vztazích. Jsou trvale v pohybu, jako jednotlivé atomy vytvářejí molekuly mikropříběhu o lidské touze…

 

Vysoké snění je při každém představení unikátem – je to představení bez repríz, ale s nespočtem premiér. Pracuje stylem site-specific na každém místě, kde se odehrává. Jak potvrdilo publikum v mnoha evropských i světových městech, V.O.S.A. Theatre vytváří z ulice jedno velké jeviště, spontánně zapojuje balkony, kandelábry, ale hlavně diváky. Divákům umožňuje poznat město z nové perspektivy. Popularitu u diváků a široké renomé dokazuje i pozvání k účinkování v Evropských městech kultury – v Košicích, polském Lublinu nebo v Plzni.

Fantaskní výjevy a překvapivé vztahy rozehrávají úsměvy náhodných kolemjdoucích na překvapujících místech. V představení je použito šest zcela originálních strojů, které vycházejí z principů jízdních kol a velocipedů. Na technologické přípravě strojů se mimo jiné podílel i Josef Zimovčák, který na svém velocipedu objel doslova celý svět. Vznikly tak stroje, které mají vůbec největší vyplétaná kola v Evropě.

více na webu souboru V.O.S.A. Theatre http://vosatheatre.cz/